Dom, ul. Kościuszki

Kościuszki, Łeba, pomorskie

  • 2 597 000 zł
  • 453,20 m²
  • 5 730,36 zł/m²

Zdjęcie

Daria Cybulska

Skontaktuj się

Dom, ul. Kościuszki

Kościuszki, Łeba, pomorskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

2 597 000 zł

453,20 m²

5 730,36 zł/m²

Dom, ul. Kościuszki

Zaktualizowane: 15 maja 2026

2 597 000 zł 453,20 m² 5 730,36 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
17
Powierzchnia działki:
294 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2001

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

17

Powierzchnia działki:

294 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2001

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 2 597 000 zł (5 730,36 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: inna
  • Charakterystyka domu 453,20 m², 17 pokoi
  • Budynek: rok budowy: 2001
  • Działka: 294 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-398/5569/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Obiekt z funkcją gastronomiczno - noclegową.
GOTOWY PENSJONAT W ŁEBIE | 17 POKOI | STREFA WYSOKIEGO POPYTU TURYSTYCZNEGO
ROI - 9%
Przedmiotem sprzedaży jest w pełni funkcjonalny pensjonat z ogromnym potencjałem rozwoju, zlokalizowany w jednym z najbardziej rozpoznawalnych kurortów nad Morzem Bałtyckim Łebie. (...)

Agent

Daria Cybulska

515 965...

515 965 575

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Daria Cybulska

515 965...

515 965 575

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości