Dom, ul. Kościuszki
Kościuszki, Łeba, pomorskie
- 990 000 zł
- 281 m²
- 3 523,13 zł/m²
Jarosław Adamczy...
Skontaktuj się
Dom, ul. Kościuszki
Kościuszki, Łeba, pomorskie
zaktualizowane:
10 maja 2026
Dom, ul. Kościuszki
Zaktualizowane: 10 maja 2026
990 000 zł 281 m² 3 523,13 zł/m²
dom wolnostojący
10
518 m²
na podjeździe
1997
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
10Powierzchnia działki:
518 m²Miejsce postojowe:
na podjeździeRok budowy:
1997Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 990 000 zł (3 523,13 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: marzec 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 281 m², 10 pokoi (10 sypialni), 10 łazienek; stan: dobry
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1997
- materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
- Działka: 518 m²
- dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
- Powierzchnia dodatkowa: strych
- Wyposażenie: dom umeblowany, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, pralka
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: prysznic, oddzielne WC
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
- Internet
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: na podjeździe (9 miejsc parkingowych)
- Źródło: biuro nieruchomości: LDK NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 10.05.2026
- numer ogłoszenia: LDK890946
Lokalizacja
- Adres: Kościuszki, Łeba, lęborski, pomorskie
- Otoczenie: morze
- W pobliżu: szkoła podstawowa, apteka, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w topowej lokalizacji w Łeba - przy ul. Kościuszki, bezpośrednio przy wejściu na główny deptak.
To idealna oferta dla osób poszukujących gotowego, funkcjonującego biznesu nad Bałtykiem, z możliwością natychmiastowego generowania dochodu.
Lokalizacja premium
Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum kurortu, w miejscu o bardzo dużym natężeniu ruchu turystycznego. (...)
603 544...
603 544 012