Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy Łeba – Oferty sprzedaży i najmu domów na Pomorzu

48 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

2 399 000 zł345 m² 6 954 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Idealna inwestycja dla osób poszukujących gotowego biznesu w jednej z najbardziej malowniczych miejscowości nad Bałtykiem. Przedmiotem oferty jest ośrodek wczasowy położony w Nowęcinie,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł281 m² 3 523,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:518 m²

Atrakcyjna lokalizacja - ul. Kościuszki, przy wejściu na główny deptak. Dom/pensjonat wolnostojący. Posiada 10 pokoi, każdy z łazienką. Duża, w pełni wyposażona kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 790 000 zł380 m² 7 342,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:589 m²

NA sprzedaż prosperujący pensjonat W łebie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego pensjonatu, położonego w prestiżowej, willowej części Łeby. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 70m 2 , położony opodal "parku Dinozaurów" (4 min samochodem do centrum nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 400 000 zł237,40 m² 5 897,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:338 m²

Dom W łebie - świetna inwestycja lokalizacja Nieruchomość położona jest w niezwykle popularnym nadmorskim kurorcie- w Łebie ( powiat lęborski). Miejscowość ta sąsiaduje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł237 m² 5 274,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:237 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycyjną! Przedmiotem sprzedaży jest budynek w segmencie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł237 m² 4 852,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:338 m²

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł258 m² 19 379,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:123 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Rentierska, prosperująca nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 258 m , położona w samym sercu Łeby, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł295 m² 3 725,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom nad morzem w Łebie - idealny pod inwestycję lub jako drugi dom Na sprzedaż środkowy segment domu położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Łebie przy ulicy Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

2 597 000 zł453,20 m² 5 730,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:294 m²

Obiekt z funkcją gastronomiczno - noclegową. Gotowy pensjonat W łebie | 17 pokoi | strefa wysokiego popytu turystycznego roi - 9% Przedmiotem sprzedaży jest w pełni funkcjonalny pensjonat.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł470 m² 31,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Cały budynek przystosowany pod hotel pracowniczy, w miejscowości Łebieniec km od Łeby i 20 km od Lęborka, budynek po generalnym remoncie, umeblowany, w pełni wyposażony, przystosowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł237 m² 6 329,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Dom Z 4 niezależnymi apartamentami lokalizacja Nieruchomość położona jest w niezwykle popularnym nadmorskim kurorcie- w Łebie ( powiat lęborski). Miejscowość ta sąsiaduje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

1 247 000 zł237 m² 5 261,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:370 m²

Na sprzedaż lewa część bliźniaka, znajdująca się w nadmorskiej Łebie, idealna pod wynajem krótkoterminowy i długoterminowy. Obiekt generuje stały dochód i jest gotowy do przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł156 m² 7 685,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:518 m²

Na sprzedaż domy premium w stanie deweloperskim, położone w kameralnej inwestycji w Nowęcinie - tuż obok Łeby, w otoczeniu natury i unikalnych terenów nadmorskich. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł300 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż - funkcjonujący obiekt noclegowy w nadmorskiej Łebie. Obiekt daje szerokie możliwości adaptacyjne - może być w nim kontynuowana działalność noclegowa (łącznie 19 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

1 247 000 zł237 m² 5 261,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:370 m²

Na sprzedaż prawa część bliźniaka, znajdująca się w nadmorskiej Łebie, idealna pod wynajem krótkoterminowy i długoterminowy. Obiekt generuje stały dochód i jest gotowy do przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł281 m² 3 523,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:518 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w topowej lokalizacji w Łeba - przy ul. Kościuszki, bezpośrednio przy wejściu na główny deptak. To idealna oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł259,61 m² 4 811,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:597 m²

Dom z wolnostojącym garażem na sprzedaż w Łebie -wyjątkowa inwestycja! Szukasz domu nad morzem, który może pełnić funkcję zarówno rodzinnej rezydencji, jak i gotowej inwestycji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł237,40 m² 5 050,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:270 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Dom w zabudowie szeregowej - o charakterze pensjonatowym o łącznej powierzchni użytkowej 237.40 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 597 000 zł453,20 m² 5 730,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:294 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł360 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:595 m²

Inwestycyjny Hit w Łebie: pensjonat z 48 Miejscami Noclegowymi- zero Prowizji! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 350 000 zł350 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:580 m²

Na sprzedaż dom, pensjonat w Łebie z pełnym wyposażeniem o powierzchni ok. 350 m2. Nieruchomość położona jest w samym centrum Łeby, do deptaku 150 m, do plaży ok. 800 m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł300 m² 6 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:848 m²

Atuty Lokalizacja Łeba to nadmorskie miasto w północnej Polsce, znane z pięknych plaż, portu rybackiego i unikalnych ruchomych wydm w Słowińskim Parku Narodowym. Latem przyciąga.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość inwestycyjną: dom Łeba | 140 m | 1 100 000 zł Dochód pasywny nad morzem | Gotowy biznes turystyczny | 4.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł237 m² 3 375,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:381 m²

Na sprzedaż budynek w zabudowie szeregowej o powierzchni 237,4 m , położony w nadmorskiej miejscowości Łeba przy ul. Bałtyckiej. Nieruchomość usytuowana jest na działce 381.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł315 m² 5 711,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:545 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Dom w zabudowie bliźniaczej o charakterze pensjonatowym, położony w centrum nadmorskiej miejscowości Łeba , przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł380 m² 7 605,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:589 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł492,36 m² 5 483,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:905 m²

25 pokojowy pensjonat rozbudowany w 2010r w centrum Łeby blisko morza! Hotel ** to stale działający biznes od 2010r, możliwość przejęcia konta na 356 opinii z średnią ocen.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł275,10 m² 12 904,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Wyjątkowy Pensjonat na Sprzedaż w Nowęcinie - Gotowy, dochodowy Biznes! Prezentujemy do sprzedaży dochodowy pensjonat, który wraz z domkami rekreacyjnymi stanowi kompleks wypoczynkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 997 000 zł522 m² 3 825,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:548 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom ze słonecznym ogrodem, wraz z pokojami do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł174 m² 5 718,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:741 m²

Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w oddalonej o 4 km od Łeby, urokliwej miejscowości Żarnowska. Żarnowska to miejscowość, którą coraz.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł70 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, wolnostojące domy nad morzem, położone w miejscowości Żarnowska - zaledwie 3 kilometry od centrum Łeby, jednej z najbardziej znanych i lubianych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 150 000 zł330 m² 6 515,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Łeba to jedno z najpiękniejszych nadmorskich miast w Polsce, które przyciąga turystów z kraju i z zagranicy swoimi walorami przyrodniczymi i rekreacyjnymi. Położona nad.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł105 m² 9 419,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:361 m²

Oferta dostępna tylko U nas! gotowa inwestycja! pensjonat: do zaoferowania mamy nieruchomość pełniącą funkcję pensjonatu dla gości w zacisznej części Łeby na skraju Słowińskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł220 m² 4 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:242 m²

Lokalizacja Na sprzedaż nieruchomość położona w jednej z najbardziej znanych miejscowości nadmorskich - Łebie (powiat lęborski). To wyjątkowe miejsce, otoczone morzem oraz jeziorami Łebsko.

Szczegóły ogłoszenia

2 861 000 zł474 m² 6 035,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:676 m²

Świetna inwestycja - 2 domy W szeregu pod wynajem lokalizacja Nieruchomość położona jest w niezwykle popularnym nadmorskim kurorcie- w Łebie ( powiat lęborski). Miejscowość ta.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł679 m² 4 712,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:954 m²

Pensjonat w nadmorskiej miejscowości Łeba w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego. Pensjonat wybudowany 2000 roku posiada 25 pokoi z łazienkami, kuchnię oraz dwie sale, jedną.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł550 m² 6 890,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa cena | nowe otwarcie oferty 3 790 000 zł | To moment, w którym ta nieruchomość zyskuje jeszcze lepszy stosunek wartości do ceny. To doskonała okazja dla inwestorów, którzy szukają gotowego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł467,10 m² 4 046,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:726 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Dom wolnostojący - o charakterze pensjonatowym o powierzchni użytkowej 343 m 2 , całkowitej ok. 467,1 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł600 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:26

 

Powierzchnia działki:633 m²

Wyobraź sobie miejsce, które zarabia na siebie od pierwszego dnia. Nieruchomość, która nie wymaga wdrożenia, testów ani budowania marki od zera wszystko już działa. Oferujemy na sprzedaż.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij